.

.

Хип Хоп Злато Синџир 1 Ред 5mm Круг Намали Тенис Синџир Хривнија 7.8 инчен Должина Mens Панк Iced Од Кристал Синџир Хривнија

Хип Хоп Злато Синџир 1 Ред 5mm Круг Намали Тенис Синџир Хривнија 7.8 инчен Должина Mens Панк Iced Од Кристал Синџир Хривнија

DEN 186.00
DEN 227.04
-18 %

Износ
Во продавницата.

Хип Хоп Злато Синџир 1 Ред 5mm Круг Намали Тенис Синџир Хривнија 7.8 инчен Должина Mens Панк Iced Од Кристал Синџир Бразлетна :
1. Материјал : животна Средина Бакар Тенис круг исечете синџири, во Злато Позлата Тон, со најдобри сјајна & јасност, го прави повеќето модни & класичен машки Пол, поздравен во светот;
2. Боја : на Располагање во Злато / Сребро Позлата Тон;
3. ОЕМ е добредојден, ние може да се направи во согласност со вашите дизајни;
4. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа .
Различни на различни бои за вашиот изберат, и може да се меша бои во вашата нарачка : за Појавување на Ѓердан & Earring може да се направи според вашите барања :
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 200
САД$ 10.98 /пита

За производот

Должина:
7.8 inches length
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
everfashion
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
YJ21-3061
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Материјал:
Бакар материјал со Кристално Кристал
боја:
Злато Позлата Синџир со Кристално Кристал
Должина:
around 7.8 inches length chain
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YJ21-3061
Метали Тип:
Достапни во Злато / Сребрена боја Позлатен

Слични предлози