.

.

Бесплатен Превозот 925 Фунта Сребрени Нараквици Бисер Монистра Нараквици Накит за Подарок За Девојка Srebrna bransoletka pulsera де plata

Бесплатен Превозот 925 Фунта Сребрени Нараквици Бисер Монистра Нараквици Накит за Подарок За Девојка Srebrna bransoletka pulsera

DEN 248.00
DEN 295.68
-16 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
СМ-830
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бисер Форма:
Совршено Круг
Функција:
Фитнес Тракер
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Метал Печат:
925,Фунта

Слични предлози