.

.

Трговија на големо H019-239 925 sterling Silver хривнија 2015 Мода Накит нараквици за жените Грозје

Трговија на големо H019-239 925 sterling Silver хривнија 2015 Мода Накит нараквици за жените Грозје

DEN 128.00
DEN 162.24
-21 %

Износ
Во продавницата.


2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5
Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање. ви благодариме и имаат голема нов години!
не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
3-Хонгконг Пост.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа.
Опис :
хривнија Големина на Располагање;7. Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана,Нели?Вие
Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.(без дарот пакет за оваа точка)
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака. Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално! Тоа е многу популарна со својот добар квалитет.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Опис :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нови
Она што е во пакет :
1 buc бренд-нови хривнија како на слика
opp вреќа. ви благодариме. Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YUEYIN
Должина:
19cm
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Топката
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични предлози