.

.

Моден Накит 2015 Нов Дизајн Цинк Легура Домот Пчели Цвеќиња Нараквици Накит За Жените Фабрика Трговија На Големо

Моден Накит 2015 Нов Дизајн Цинк Легура Домот Пчели Цвеќиња Нараквици Накит За Жените Фабрика Трговија На Големо

DEN 191.52

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот специфики :
Бренд : SUMNI
Метална Боја : Златна
Метал Тип : Цинк Легура
Добар Квалитет : Добро спакувани
Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно)
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,Други
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Метална боја:
18K Злато, Sliver
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
sumni
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
16cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
16CM

Слични предлози