.

.

BOROSA рачно изработени Хривнија за Жените, се Меша Бела Боја Циркони, Отворајќи CZ Кристал Овална Конектор Прилагодливи Јаже, Верига Хривнија WX689

BOROSA рачно изработени Хривнија за Жените, се Меша Бела Боја Циркони, Отворајќи CZ Кристал Овална Конектор Прилагодливи Јаже,

DEN 2533.00
DEN 2784.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Бакар & Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)
Камен Големина : 26x7mm Дебелина : 2mm (мал круг кристалните зрнца може да се движи) Тежина : (Приближно) 4.5~5.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата
.

За производот

Бренд Име:
BOROSA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Тензија Планината
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
wx689
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
CZ Микро, Отворајќи
Обликотшема:
овална
Функција:
моден накит
Материјал:
Кубен Циркони
камен форма:
овална
Камен големина:
26x7mm
Дебелина:
2mm
Синџир должина:
10 Инчен Прилагодливи
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
4.5~5.0g

Слични предлози