.

.

(10pcs/многу Високо Крајот се Види Заштитник Нараквица Со Микро, Отворајќи Јасно CZ Кожни Нараквици За Мажи Anil Arjandas Нараквици Накит

(10pcs/многу Високо Крајот се Види Заштитник Нараквица Со Микро, Отворајќи Јасно CZ Кожни Нараквици За Мажи Anil Arjandas Нараквици

DEN 3672.00
DEN 4320.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

(10pcs/многу Високо Крајот се Види Заштитник Нараквица Со Микро, Отворајќи Јасно CZ Кожни Нараквици За Мажи Anil Arjandas Нараквици Накит За Божиќ Сегашноста/Подарок Производ Екранот
Компанијата & Facktory
Пакување & Испорака
Време на испорака Генерално 15-25 работни дена по ред потврди
Пакување
1) Сопствени пакет барање е да го цениме.
2) Стандарден пакет : Секој производ се пакува во една OPP вреќа

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Број На Модел На:
CE032
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Функција:
здравје
Компатибилност:
здравје
Објектот:
Види Заштитник Хривнија
Големина:
6cm*4.5cm
Функција:
Моден
Ширина:
4.5cm
Повод:
Забава,Подароци,Датум
боја:
Сребро,Злато,Розово Злато,Црна
позлата:
18K злато позлата
Предност:
Еко-Пријателски
занаети:
вакуум позлата
Пакет:
прашина торба

Слични предлози