.

.

Сјајна Божиќ Подарок 4 Бои Променливи Во Големина Нараквици Девојка Божиќ Подароци Пријателство 925 Sterling Silver Се Повлече Врзува Синџирот Хривнија

Сјајна Божиќ Подарок 4 Бои Променливи Во Големина Нараквици Девојка Божиќ Подароци Пријателство 925 Sterling Silver Се Повлече

DEN 780.00
DEN 950.40
-18 %

Износ
Во продавницата.


Сјајна Божиќ Подарок Променливи Во Големина Нараквици Девојка Божиќ Подароци Пријателство Мода 925 Sterling Silver Се Повлече Врзува Синџирот Хривнија

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Плоштад
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Компатибилност:
хривнија
Материјал:
Полу-Скапоцени Камења
Функција:
подарок
Затворач Тип:
Повлечете Се Врзува Синџирот
Тежина:
45ct
Камен:
Топаз,Аметист,Рубин
Должина:
2-10'' (Adjustable) /5cm-25cm
Камен големина:
7x7mm
Ширина:
10mm
Пол:
Женска/Девојки
Стил:
Повлечете Се Врзува Синџирот Хривнија
Состојба:
Нови
ocassion:
Партија,Шоу,Подарок
Метал:
Сребро.

Слични предлози