.

.

10pcs Меѓусебно Додаток Еден Калапи Имитација Бисер Xinnver Snap копчето 12mm Одговара Копчето Прилепува Хривнија Накит ZL006

10pcs Меѓусебно Додаток Еден Калапи Имитација Бисер Xinnver Snap копчето 12mm Одговара Копчето Прилепува Хривнија Накит ZL006

DEN 100.80

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Функција:
Порака Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINNVER
Број На Модел На:
ZL006
за накит:
Копчето Прилепува Накит
Предмети име:
Ѓумбирот Прилепува копчето
Стил:
прилепува нараквици
одговара snao копчето:
одговара 12mm копчето хривнија
is_customized:
Yes

Слични предлози