.

.

Прилепува Накит 18mm Меѓусебно Прилепува Хривнија DIY Snap Копчето Хривнија Еден Snap Копчето Шарм Алки Змија Синџир

Прилепува Накит 18mm Меѓусебно Прилепува Хривнија DIY Snap Копчето Хривнија Еден Snap Копчето Шарм Алки Змија Синџир

DEN 127.00
DEN 133.92
-5 %

Износ
Во продавницата.

Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат надоместени 4 Ние нема да бидеме одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас, Ако ти се врати на точка купени од нас тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите компоненти, додатоци и прирачник вклучени ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата враќа објект ПОВРАТНИ информации КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на : 1 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден.7 Дена Неделно, Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро
.
Прилепува Накит 18mm Меѓусебно Прилепува Хривнија DIY Snap Копчето Хривнија Еден Snap Копчето Шарм Алки Змија Синџир Материјал : цинк легура Стил : прилепува накит Повод : партија , патување , фестивал подарок Боја : сребро тон Пакет се вклучени : 1 x нараквица (Како што е прикажано на сликата) Големина информации : - Должина на 26 cm вкупно ( прилагодлива големина ) - Snap копчето дупка со дијаметар : 6mm се вклопува 18mm snap накит ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Должина:
21cm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
BRT4177
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EAMIOR
Функција:
18mm snap нараквици
Карактеристики:
snap Нараквици
Одговара snap копчиња големина:
18mm прилепува
накит:
snap накит 18mm

Слични предлози