.

.

Промет На Големо Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Сребро Кубанската Синџир Нараквици Алка Трендсетер Партија Накит Рок Рапер Мажите Додатоци

Промет На Големо Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Сребро Кубанската Синџир Нараквици Алка Трендсетер Партија Накит Рок

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Титаниум Челик
Нараквици ширина : 8mm/10мм/12mm/14mm
Должина : 22cm
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува : 1pc Нараквици како подолу на сликата
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.

Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

За производот

Метална боја:
8мм 22cm, 10мм 22cm, 12mm 22cm, 14mm 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
YX001
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Стил:
Хип/Рок
Функција:
Декорација
Материјал:
Титаниум
Должина:
22CM
Ширина:
8mm/10mm/12mm/14mm

Слични предлози