.

.

30pcs/многу Ѓумбир копчето 18/20mm Прилепува Копчиња Шарм Накит Одговара Жените копчиња Накит Прилепува Нараквици Бесплатен превозот GS1208225

30pcs/многу Ѓумбир копчето 18/20mm Прилепува Копчиња Шарм Накит Одговара Жените копчиња Накит Прилепува Нараквици Бесплатен превозот

DEN 744.00
DEN 792.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


Топло Тоа :
1. Цел НИ$0 - US$200 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
2.Цел повеќе од US$200 ќе испорака преку DHL/UPS-от.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Jaynalee
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
одговара прилепува копчето:
прилепува накит
Накит Тип:
прилепува копчето
is_customized:
Yes
Должина:
fit 18/20mm snap bracelets

Слични предлози