.

.

2017 Лето Нов Моден Бренд деца Костими момчиња Црна Мода памук tassel дс Панталони Лабава harem панталони Хип хоп танц Шорцеви

2017 Лето Нов Моден Бренд деца Костими момчиња Црна Мода памук tassel дс Панталони Лабава harem панталони Хип хоп танц Шорцеви

DEN 389.00
DEN 432.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


започнете
2017 Лето Нов Моден Бренд деца Костими момчиња Црна Мода памук tassel дс Панталони Лабава harem панталони Хип хоп танц Шорцеви

За производот

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Половината Тип:
Ниска
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
168#
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Лен
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара Тип:
Лабава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
XI КА

Слични предлози