.

.

Бренд Стп Кожени Шорцеви Жените Мода Еластичен Појас Високо Половината Тенок Широк Нога Кожа краток Плус Големина S-3XL Црна Висок Квалитет

Бренд Стп Кожени Шорцеви Жените Мода Еластичен Појас Високо Половината Тенок Широк Нога Кожа краток Плус Големина S-3XL Црна

DEN 961.00
DEN 1478.40
-35 %

Износ
Во продавницата.


Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инчен
Големина
половината
хип
шорцеви должина
S
68cm
164cm
85cm
М
71cm
169cm
90cm
L
74cm
174cm
95cm
XL
82-106cm
179cm
100cm
XXL
86-110cm
184cm
105cm
3 XL
90-116cm
189cm
110cm
Забелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1312-063042
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Материјал:
PU
Одговара Тип:
Директно
Материјал Состав:
вештачка кожа
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Големина:
S M L XL XXL 3XL
боја:
Црна

Слични предлози