.

.

Моден 2018 жените шорцеви еластичен појас печати секојдневен шарени Графити краток 17-2006

Моден 2018 жените шорцеви еластичен појас печати секојдневен шарени Графити краток 17-2006

DEN 720.00
DEN 959.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

Почитувани купувачи : Тоа е најголемата промоција во Ali Express секоја година. Ова 11-ти Ноември, ние сме подготвени многу квалитетни производи за вас. Сè во мојата продавница е НАЈНИСКА цена на годината да се гарантира. нашиот неограничен број на купони и Ali Express платформа купони заедно и да ги додадете вашите омилени производи во вашата шопинг количка. Ќе заштедите многу пари на тој ден. Ве молиме не заборавајте да доаѓа назад кон нас на 11-ти NOVE и ние очекуваме да се видиме повторно. Со почит. Производ Големина : Должина : 25СМ; Половината : 65-106 CM; Хип : 126 CM.
(Грешка опсег 1-3cm)

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
17-2006
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
BATOORAP
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава

Слични предлози