.

.

Qickitout Шорцеви S-XXXXL Жените Секси Леопард Ѕвер Шорцеви Секојдневен Висока Половината 2017 Пролет Лето Секси Домот Тесни Панталони

Qickitout Шорцеви S-XXXXL Жените Секси Леопард Ѕвер Шорцеви Секојдневен Висока Половината 2017 Пролет Лето Секси Домот Тесни

DEN 342.00
DEN 489.12
-30 %

Износ
Во продавницата.

Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот.Компанијата специјализира во облека продажба, со многу години на индустријата искуство;
2.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4.
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување.Имајте пријатен ден!~.5 M - 62 - 76 - 23 L - 66 - 80 - 24.Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3.5
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!
1.
Стилови : Digital Print Големина : S-XXXXL Пол : Жените Боја : Digital Print Материјал : 88%Полиестер и 12%spandex
СЕ ВОДАТ ТЕСТ
Големина : Една Големина одговара S XXXXL
големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) инчен cm инчен cm инчен cm S 58 72 21.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Декорација:
Шема
Стил:
Повик
Материјал Состав:
Полиестер и Spandex
Материјал:
Spandex,Полиестер
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
Qickitout
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
DK1-004
Стил:
Моден

Слични предлози