.

.

Воздушна Суспензија Компресор Мерцедес GL-Class X164, ML-Класа W164 На 164 320 12 04, 1643201204

Воздушна Суспензија Компресор Мерцедес GL-Class X164, ML-Класа W164 На 164 320 12 04, 1643201204

DEN 8544.00

Износ
Во продавницата.


Воздушна Суспензија Компресор Мерцедес GL-Class X164, ML-Класа W164 На 164 320 12 04 / 1643201204
ОЕМ БР. 1643200504 / A 164 320 05 04 / A164 320 0504
1643200904 / A 164 320 09 04 / A164 320 0904
1643200204 / A 164 320 02 04 / A164 320 0204
1643201204 / A 164 320 12 04 / A164 320 1204 МОДЕЛ : Одговара Мерцедес GL-Klasse X164, М-Klasse W164 Гаранција : Ние обезбеди 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена. Пакување : Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката. За Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. 4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union. Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
35cm
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Пластика
Објектот Тежина:
5kg
Специјални Функции:
Автоматски прилагодете воздухот пролет висина
Осветленост Дел Број:
На 164 320 1204
Бренд Име:
VITTUK
Објектот Висина:
30cm
Тип:
Воздушен притисок
Производителот Дел Број:
A1643201204
Автомобил Се Направи(1):
GL-Klasse X164
Автомобил Се Направи(2):
М-Klasse W164
Државата опис:
Оригиналниот реконструкција
Обезбедување На Квалитет:
12 месеци гаранција
Услуга:
OEM/Замена
Примена:
за мерцедес

Слични предлози