.

.

Z-Тактички Шлем Железнички Адаптер Сет за Comtac I/II Слушалки Шлем Додатоци Брзо Шлем Шини Црна ACU Тен

Z-Тактички Шлем Железнички Адаптер Сет за Comtac I/II Слушалки Шлем Додатоци Брзо Шлем Шини Црна ACU Тен

DEN 1295.52

Износ
Во продавницата.

DHL : 3-10 дена
Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Брзо придава или се ослободува од железница.
Сите предмети ќе бидат спакувани без мало поле
Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање.КАРАКТЕРИСТИКИ :
Z-Тактички Шлем Железнички Адаптер Сет за Comtac I/II Слушалки.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Воздухот Mail : 15-60 работни дена (зависи од дестинацијата и други фактори)
2. Вие сте добредојдени да не контактирате во рок од 3 дена откако ќе го добиете вашиот пакет за замена.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблеми од позитивно.
2) Иако ние тест секој објект и тие се спакувани професионално, неколку објект(помалку од 0.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.
Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Следење на информации нормално ажурирања околу 7 дена, ако се грижите; ве молиме слободно контактирајте со нас.
Превозот
Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Работи со ACH-ЛАК за Полнење и БРЗО Шлем шини. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа на ваше задоволство. Се разбира, можете да го испратите скршени предмети назад кон нас и ние ќе ви помогнат да ја решите ситуацијата и полнење разумен поправка такси. Epack : 7-20 дена ( САД,КАНАДА, руската Федерација,Обединетото Кралство).
Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ако не се добие објект од по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Пристигнување време : 1.
2 парчиња picatinny 20mm железнички адаптер за обезбедување на цврста платформа за додатоци за прилогот.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Компатибилен со Елемент / Z-Тактички Comtac I & II стил слушалки.
Молиме забележете : Ние не сме одговорни за царинска confiscations или казнување поради дестинација земја за локалните Закони или прописи.
Враќање :
1) Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата служба или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по
ќе добиете пакетот, можете да се вратат на производи за нас во оригиналниот пакет и ние ќе рефундирање на вашите пари откако ќе го добиете пакетот! (Превозот цена НЕ се враќа и треба да се одговорни за враќање превозот).

За производот

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
52cm
Спорт:
Други
Материјал:
Композити
Возраст:
>14 Години
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
Z046
Применливи Луѓе:
Мажи
Сезоната:
Универзална

Слични предлози