.

.

До 2015 NEWl! 32pcs/многу Креативни Свежи Мачка & Животинско Дизајн Мини Пилула Кутија Калај Случај во Екранот Кутија за Пакување за Подароци Дома Декор

До 2015 NEWl! 32pcs/многу Креативни Свежи Мачка & Животинско Дизајн Мини Пилула Кутија Калај Случај во Екранот Кутија за Пакување

DEN 1173.00
DEN 1248.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


Мини Калај Кутија, Свежи Мачка & Животинско дизајн
Големина на : 5.5*4*2.5 CM
Материјал : Калај
Вкупно 16 дизајни на располагање, 32pcs во боја кутија за пакување, Топла Продажба!
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

За производот

Тема:
Животните
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа

Слични предлози