.

.

Елеганција Слатка корејски Стил Транспарентно Стакло Шише за Вода Млеко Кафе Пиво се Справи со Слама за Подароци Оркестарот Дома Drinkware

Елеганција Слатка корејски Стил Транспарентно Стакло Шише за Вода Млеко Кафе Пиво се Справи со Слама за Подароци Оркестарот Дома

DEN 539.00
DEN 673.44
-20 %

Износ
Во продавницата.


Безвременски, природни, траен, овие принципи водат развој на секој производ. Производи кои ви помагаат да имам арома секој момент со топла чаша кафе или чај. Производи дизајниран да издржи и подобрување на вашиот живот е многу искуства. Во однос на квалитетот и перформансите, вие нема да најдете подобар направени изолирани пијалаци производ. За каде живот авантури може да ги преземе, ова производи се идеален избор за да го одржите вашиот омилен пијалок блиску на дофат на раката.
Карактеристики :
- Индивидуалност, единствена, посебна
- Лесен и компактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоците и одговара на повеќето автомобилски пијат носители.
- Купот капацитет : 455ml. Стил : Мода, Неврзан
Капацитет : 455ml
Погоден за : Дом, партија Пакет големина : 13.5 х 8 см
Тежина : 0.3 kg
Пакет Содржина : 1 x Шише

За производот

Капацитет:
боја:
случаен боја
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Бренд Име:
SAFEBET
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
1
Шише Устата:
1
Шише За Вода Тип:
Пластични Шише За Вода/Простор Првенство
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Стил:
Мода, Неврзан
Капацитет:
455ml
Погоден за:
Дом, партија
Тежина:
0.3 kg
Пакет содржина:
1 x Шише
Материјал:
Стакло
Шема:
Цртан филм
Функција:
Индивидуалноста, единствена, посебна
функција 1:
Лесен и компактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоци и се вклопува
Карактеристика 2:
Практична и издржлива

Слични предлози