.

.

YiHAO Шише за Вода 2017 нова мода креативни 500ml слама тип литургија возрасни лица со капак турнеја камп мода краток шише за вода

YiHAO Шише за Вода 2017 нова мода креативни 500ml слама тип литургија возрасни лица со капак турнеја камп мода краток шише за

DEN 672.00
DEN 790.08
-15 %

Износ
Во продавницата.


Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена) 2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува. Повратните информации : 1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. За нас : Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе. Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг! повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи http : //www.aliexpress.com/store/1150122

За производот

Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Стил:
Креативните
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Отворено Активност:
Турнеја
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
YiHAO
Број На Модел На:
AQW166-F
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Шише Устата:
PP
Шише За Вода Тип:
литургија

Слични предлози