.

.

Индустриска машина за шиење presser нога патент нога S518N невидливи патент професионална машина за шиење presser нога

Индустриска машина за шиење presser нога патент нога S518N невидливи патент професионална машина за шиење presser нога

DEN 134.40

Износ
Во продавницата.


Име : Невидливи патент нога професионални
Добрите : Лесен за користење, дури и почетниците може лесно да се сфати ефект не е инфериорен во однос на нивото на професионална оператори.
Да ви помогне лесно да инсталирате некоја невидлива патент.
Одберете 3cm подолго од вистинските потреби на патент.
1. На патент се повлече, со ниско ниво на железо screed на патент заби да се изложуваат на гниење на коренот на патент; (Квалификувани без пеглање)
2 . basting и дупчиња делови од железо;
3 . Усогласат поставени шевовите невидливи патент и невидливи патент на двете страни се на цвест basting;
4 . намали редок шевови на ткаенина;
5. патент невидливи патент забниот корен картичка во водичот слот, и потоа затворете го патент за шиење патентите на двете страни на забите;
6. На патент се повлече;
7. Метална глава фиксна патент отворање, за да се спречи лизгачот off

За производот

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина за шиење Делови нога
Материјал:
Matel

Слични предлози