.

.

Бесплатен превозот Игла Felting Алатки Hamanaka Јапонски Волна Почувствува Топката Алатка за Правење H441-025

Бесплатен превозот Игла Felting Алатки Hamanaka Јапонски Волна Почувствува Топката Алатка за Правење H441-025

DEN 768.00

Износ
Во продавницата.


Оваа е посебна алатка да се направи чувствува топката. Тоа вклучува пластична shaker и лажица. Да се направи совршено круг топката, може да се стави филц од волна во shaker. Се тресат тоа во сапун вода и тоа е тоа.
Ова е одличен и лесен алатка. Чувствував топка, лесно може да се претвори во толку многу дизајни и еве некои примери.
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Обработка на време : ние обично брод во рок од 2 до 5 работни дена по добивањето на уплатата.
2.Превозот услуга : нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот од кина пост воздух mail.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
1.Тоа обично трае околу 15-30 дена да добиете предмети ќе се подредени(најчесто во 10-20 дена).
2.Меѓународната превозот е под влијание на многу нестабилен фактори,e.г.царинските,летови,времето,воена и трговска политика,затоа пратки може да се одложи понекогаш.Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште не сте го добиле вашите објекти по проценува пристигнување време,тогаш ние сигурно ќе го дознаете и да се реши проблем за вас е на задоволително ниво.
КОНТАКТ СО НАС НА :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail или да испратите порака до нас,и ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.
2.Ве молиме имајте во предвид дека бојата застапеност е предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја измени фактичката боја.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.

За производот

Материјал:
Пластични
Употреба:
волна почувствува
Тип:
чувствував топка

Слични предлози