.

.

11 Големина од не ' Рѓосувачки Челик Кружни Игли за Плетење Преносни Плетење Алатка 65cm Должина Димензии 1.5 mm-5.0 mm

11 Големина од не ' Рѓосувачки Челик Кружни Игли за Плетење Преносни Плетење Алатка 65cm Должина Димензии 1.5 mm-5.0 mm

DEN 202.00
DEN 237.12
-15 %

Износ
Во продавницата.

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.6" ( 65cm)
Пакет Содржина :
1 Сет x Нерѓосувачки Кружни Игли за Плетење
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Спецификации :
Овој сет е, вклучувајќи 11 големини :
1.6" ( 65cm)
Спецификации :
Овој сет е, вклучувајќи 11 големини :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.0 mm/(UK616)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : еден сет вклучувајќи 11 компјутери ( 11 различна големина)
Должина : 25. 12 месеци Manufacturer’s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.0 mm/(UK616)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : еден сет вклучувајќи 11 компјутери ( 11 различна големина)
Должина : 25.

За производот

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
кружни игли за плетење
Објектот:
105421

Слични предлози