.

.

Шиење додатоци 2pcs/многу патент presser нога за Пејач Брат Janome домашни мултифункционален машина за шиење бесплатен превозот

Шиење додатоци 2pcs/многу патент presser нога за Пејач Брат Janome домашни мултифункционален машина за шиење бесплатен превозот

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Оваа presser нога може да се применува и на повеќето модели домашни машина за шиење : (бидете сигурни дека вашата
машина игла бар може да бидат поврзани со оваа presser нога кога ќе ставен на ред)
Како што се : Juki Брат Пејач Janome икт,и Кина Брендови домашни машини за шиење.

За производот

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Бренд Име:
dove
Употреба:
Шиење

Слични предлози