.

.

Слободен Испорака на Високо квалитетни силикон 4season ultralight Eisman пирамида еден rodless лесен планински кампување шатор

Слободен Испорака на Високо квалитетни силикон 4season ultralight Eisman пирамида еден rodless лесен планински кампување шатор

DEN 6240.00

Износ
Во продавницата.


Напомена : Ова е 4season шатор.8 MM краток рефлексивни најлон јаже
По чување на светлина и мали преносни (цена без пешачење столбови, ве молиме да донесе свој)
.
Outshell материјали : 20 D силикон обложени водоотпорен 3000mm;
Внатрешниот шатор : 55 D најлон водоотпорен 5000mm
Не се вклучуваат пешачење столбови.
Боја имаат 4combination опција :
Ве молиме оставете порака која боја, која комбинација ви се допаѓа кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Внатрешниот шатор и надворешниот шатор Спецификација за Цртање
Овие се портокал 20 D rainfly
Овие се железо сина, боја на филмот односи, ве молиме вид преовладуваат!
Rainfly задните
Сам кога ќе може да се користат две пешачење столбови надвор од шаторот поддршка
Повеќе едноставен и практичен начин да се поддржи пешачење пол rainfly
Посебна сметка поставување на надвор и внатре долгот е ист метод, првиот нокти испратени надвор од четирите агли, а потоа се приспособува за да 120-125 сантиметри alpenstock propped на тоа
Доцнење во надворешни сметки, потоа поставување на внатрешниот простор е доволно голема за 2 луѓе или повеќе
Овие се црвени сезони став Neizhang Знак
Четири Сезони Внатрешна шатор задниот дел
Повеќе од три четвртини од пари е навистина изработка на внатрешни сметки газа
Задниот и страничните објавено газа
Внатрешниот шатор таму со нето торба
YKK патентите се поставени внатре и од надвор на 3 патент
Вентилација околу надвор од секој прозорец
Фигурата е состојбата на вентилација windows не се повлече вистински шут
Овие се четирите годишни времиња став Внатрешна шатор, ткаенина е увезена од Кореја 15 D еднострани ткаенини спецификации ultraportable, тенка тешки водоотпорен, еден В-тип врата, надвор од погодност
Крстот двојно род сетови, употреба на цврст и удобен, кога е потребно, може да се само-зајакнување на јаже
Внатрешниот шатор долг дното heightening, nailing некое време издвои соодветна висина за да висат на гумени бендот надвор, па може да се добие подобро користење на просторот во внатрешноста на долгот
Се изгради едноставна, како што е прикажано погоре внатрешниот шатор аглите хит на ноктите на агол се сеќавам целосно се повлече на проектот, по одењето низ столбови прилагодени на должина од околу 125 см поставите во род propped до комплет complete
Може да се користи со надворешни сметки, можете да го користите одделно
Широко распоредени помеѓу внатрешните и надворешните сметки
Доволно дозвола за да се обезбеди внатрешни и надворешни сметки не ќе се држи заедно, да се подобри вода и кондензација
Задната страна надворешни сметки, исто така, се повлече точка
Внатрешниот шатор и rainfly louver позиција газа конвекција
Transom засилување повлечете лево и десно поени, едноставен пристап може да бидат директно испратени јаже фиксен кон надворешни страни, како што е прикажано погоре, вие исто така може да додадете свој ноктите да се повлече, да се добие подобар ефект се протега
Сликата на надворешниот шатор Внатрешна шатор додатоци (помине јажето)
Лесен додаток, вклучувајќи 16 ултра-лесни aerospace алуминиум нокти +2 +4 корен должина на коренот дијаметар 1.

За производот

боја:
Портокал, Deep Blue
Бренд Име:
СЕКАЧ
Област:
210*90*105CM
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Ткаенини:
Најлон
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Број На Модел На:
S-T374-4season cc
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Капацитет:
еден
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Пол Материјал:
no
Се прилагодат на сезоната:
Четири Сезони Сметка
Сметка на крајот Материјал:
55D Најлон
Rainfly Материјал:
20D најлон самоубиство

Слични предлози