.

.

Двоен слој еден човек супер светло отворено кампување шатор туристички шатор сонцето засолниште плажа шатор gazebo шатор за кампување

Двоен слој еден човек супер светло отворено кампување шатор туристички шатор сонцето засолниште плажа шатор gazebo шатор за кампување

DEN 2506.00
DEN 2784.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Област:
211*122*91cm
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Ткаенини:
Најлон
Пол Материјал:
Карбонски Влакна
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Дното Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Број На Модел На:
396
Капацитет:
еден
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Стил:
Отворено
Име на производ:
снег шатор awning,gazebo,сонцето засолниште,шатор туристички,плажа шатор,naturehike

Слични предлози