.

.

гумени остатокот шатор,едно време гумени двоен слој плажа купола шатори,се надува шатори за рекламирање на големи гумени купола шатор

гумени остатокот шатор,едно време гумени двоен слој плажа купола шатори,се надува шатори за рекламирање на големи гумени купола

DEN 160992.00

Износ
Во продавницата.

Совети : 1.
Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,а исто така се стави слика од нашите клиенти,не измамник клиенти да се купи на различни стоки со тие сакаат. Овој шатор се нема потреба компресор работат цело време,ве молиме да се забележи.Ако ви треба поевтини еден или други димензии,само ги споделите со нас.
Се продава од фабриката, квалитет,цена,услуга.Гумени шатор бара никакви остри објекти во областа. Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет. Што гарантира постојат? A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик.
Зошто да изберете ни?
Водата одење топката може да се направи во различен материјал и со различна големина,ако не сакате во парк,ние може да customzied,исто така, може да печатење на логото на шаторот,само контактирајте со нас пред да се одржи редот.
гумени остатокот шатор,едно време гумени двоен слој плажа купола шатори,се надува шатори за рекламирање на големи гумени купола шатор
гумени остатокот шатор,едно време гумени двоен слој плажа купола шатори,се надува шатори за рекламирање на големи гумени купола шатор
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : Да,вклучени.
Ист квалитет, имаме најдобра услуга.
Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice.
Исто стилови, имаме најдобар квалитет.(разни земји,различни моќ,воопшто не грижете се.

За производот

боја:
со led светло, без led светло
Број На Модел На:
гумени остатокот шатор
Структура:
Еден Спални И Една Дневна Соба
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Слоеви:
Двојно
Капацитет:
3/4
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Област:
15CBM
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Бренд Име:
ternmove
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Пол Материјал:
ПВЦ
Ткаенини:
0.6 мм пвц&0.55 мм пвц церада
Големина:
3m diameter for the room,2m long for the corridor (out size)
Сертифицирани:
16P огноотпорни водоотпорен CE En71-3 АЗО сертифицирани
accessary:
компресор,поправка колекции
боја:
јасни,транспарентни
Забелешка:
Кориснички стока не може да се вратат и да се врати
function2:
гумени остатокот шатор
function3:
гумени остатокот шатор
function4:
гумени остатокот шатор
Function5:
гумени остатокот шатор
Function6:
гумени остатокот шатор

Слични предлози