.

.

Hillman Qingyun 3-4 луѓе голема надворешна алуминиумска пол двоен слој кампување шатор 4seasons висок квалитет водоотпорен windproof

Hillman Qingyun 3-4 луѓе голема надворешна алуминиумска пол двоен слој кампување шатор 4seasons висок квалитет водоотпорен windproof

DEN 4962.00
DEN 6615.36
-25 %

Износ
Во продавницата.


Напомена : шатор не се вклучуваат на посебен кат мат. Име на производ Hillman Qingyun боја Жолта, црвена Flysheet 210 T полиестер plaid крпа PU5000 MM Во предвид 210 T дише полиестер +Б3. Дното 210 T полиестер plaid крпа PU4000 MM Пол 8.5 MM 7001-T6 aerospace алуминиумски шипки големина (140+210) *240*140 cm тежина 4.4 KG (вистинската тежина е за 4.4 килограми)

За производот

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Структура:
Една Спална Соба
Област:
(210+140) X240 (220) X140cm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Бренд Име:
Hillman
Капацитет:
3/4
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Пол Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
S-T595
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Ткаенини:
Полиестер

Слични предлози