.

.

Мојата Форма Верски Шарм Двојно Страна Цитат Се Уште И Знае Дека јас Сум Бог Псалм 46:10 Тибетската Сребро Pendant Накит 20pcs

Мојата Форма Верски Шарм Двојно Страна Цитат Се Уште И Знае Дека јас Сум Бог Псалм 46:10 Тибетската Сребро Pendant Накит 20pcs

DEN 455.00
DEN 479.04
-5 %

Износ
Во продавницата.


Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 19.4 мм*22.6 mm(0.76*0.88 инчи)
18.9*22mm(0.74*0.86 инчи)
тежина : 2.93 g;4.2 g
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Боја Позлата : Ние може да направи други бои, како и сјајна сребрена, 18k злато, ако сакате.
Антички сребрен цитат шарм
Добро компатибилен со бразлетна и ѓердан
Тренди и класичен стил
DIY шарм

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Број На Модел На:
AF185092
боја:
антички сребрен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Обликот:
Се уште и знае дека јас сум Бог
ментална:
Цинк Легура
е-прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
185092
Обликот:
Круг

Слични предлози