.

.

40PCS тибетската сребрен тон желка дизајн шарм h2413

40PCS тибетската сребрен тон желка дизајн шарм h2413

DEN 335.04

Износ
Во продавницата.


, ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 22x12mm,дупка : 2mm
Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

За производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози