.

.

Жените оригинални Монистра Сребро 925 Крило Приврзоци Фунта Сребрен Накит Diy Шарм Пердув Шарм Ѓердан GW Накит S193H30

Жените оригинални Монистра Сребро 925 Крило Приврзоци Фунта Сребрен Накит Diy Шарм Пердув Шарм Ѓердан GW Накит S193H30

DEN 351.00
DEN 467.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


Точка БР : S193
Стил : Одговара Бренд На P Нараквици
Материјал : 100% Вистински 925 Sterling Silver
Evironmental Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни
Тежина : 1.03 g
Големина на : 23.9*5.1*1.7 мм
Тип : Одговара На Европската Нараквици & Ѓердан
Печат : S925
Пакет : Бесплатен Подарок Торба
Подарок : Висок степен на сомот подарок торба или полирање платно
CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.
1. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење.
2. Го стави во торба или кутија кога не се носи.
3. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика.
4. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.
5. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит.
6. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.
1. Сите производи во нашата продавница 100% загарантирано со висок квалитет.
2. Ако лажни,ние ќе наплата тебе и нема да се бара предмети назад.
3. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме да обезбеди јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
4. Промена на дизајн или да се врати ставки затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот трошок и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
5. Квалитетот проблем, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Да надмине 7 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.
6. Пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се направат напори да се реши проблемот. Ви благодарам многу за вашата соработка!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
GW
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S193 abalorioe plata kralen ѓердан pura perlarmband циркон pulsera
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
крило приврзоци
објектот стил:
gw парична казна накит
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yiwu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка

Слични предлози