.

.

Гроздобер Бронзена Легура Шарм Автомобил Никел Слободни Шарм За Накит Одлуки Бесплатен Превозот 10pcs T690

Гроздобер Бронзена Легура Шарм Автомобил Никел Слободни Шарм За Накит Одлуки Бесплатен Превозот 10pcs T690

DEN 216.00

Износ
Во продавницата.


Гроздобер Бронзена Легура Шарм Автомобил Никел Слободни Шарм За Накит Одлуки Бесплатен Превозот 10pcs T690
производ ID : T690
големина : 32*27mm , Дупка со Дијаметар : 3мм
тежина : 5g по парче
количина : ќе добиете 10 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : бронзени (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок /Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
1.Се производ фотографии вистински ? Да, Сите слики на екранот се 100% вистински И фотографиите се преземени од себе. но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. 2.Може ли да користите фотографии на мојот Компании , поединци или продавници ? Да,Дека е во ред ,ние Обезбеди сите производот фотографии 3. Колку долго ќе ја испратите објекти? ние може да се испрати на сите предмети во рок од 1-3 работни дена 4.За Пратката секоја цел е бесплатен превозот цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
5.За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници
6.Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
7. Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
8.Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени. САД $ 4.90 /многу US $ 15.80 /многу US $ 15.00 /многу US $ 12.80 /многу US $ 7.80 /парче US $ 4.94 /многу US $ 8.80 /многу US $ 8.80 /метар

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Никел Слободни Шарм
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
Легура Шарм Автомобил
Големина:
32*27mm
Тежина:
5g
Стил:
шарм автомобил
боја:
гроздобер бронза
Користење на:
легура шарм
Тип На Објект:
Легура Шарм Автомобил
Материјал:
Никел Слободни Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes

Слични предлози