.

.

бесплатен превозот!!8мм пластични безбедност играчка очи & white подлошки за DIY кадифен животинско кукла материјали--50pcs

бесплатен превозот!!8мм пластични безбедност играчка очи & white подлошки за DIY кадифен животинско кукла материјали--50pcs

DEN 327.00
DEN 363.84
-10 %

Износ
Во продавницата.


количина : 50pcs Играчка очи и бело подлошки имаме 5 mm / 6 mm / 8 mm /9mm/ 10 mm / 12 mm / 13 mm / 15 мм, 18 мм, ако ти треба друго , ве молам дозволете ми да знам.

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
8мм
Шарм Тип:
заобленоста

Слични предлози