.

.

50pcs Симпатична Multicolor Триаголен Дрво Занаети Шарм За Шиење Scrapbooking Diy еден Дупки 29x39mm MT0042

50pcs Симпатична Multicolor Триаголен Дрво Занаети Шарм За Шиење Scrapbooking Diy еден Дупки 29x39mm MT0042

DEN 182.00
DEN 191.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Производ Детали
50pcs Симпатична Multicolor Триаголен Дрво Занаети За Шиење Scrapbooking Diy еден Дупки 29x39mm MT0042
01
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 29x39mm
Не Дупка
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Истата слика
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0042
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Може да биде ви се допаѓа
Ако сакате дрво занает(без дупка),ве молиме проверете на сликата
Ако сакате дрво копче,ве молиме проверете на сликата
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
MT0042
боја:
микс
Големина:
29x39mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Цртан филм
квалитет:
Врвот
Обликот:
Мечка

Слични предлози