.

.

Слатка Бел (50 парчиња/многу) 18*22mm Антички Бронза Метални Легури Часовник Шарм Накит Pendant Шарм D0860

Слатка Бел (50 парчиња/многу) 18*22mm Антички Бронза Метални Легури Часовник Шарм Накит Pendant Шарм D0860

DEN 225.00
DEN 249.60
-10 %

Износ
Во продавницата.


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Слатка Бел (50 парчиња/многу) 18*22mm Антички Бронза Метални Легури Часовник Шарм Накит Pendant Шарм D0860
Точка Бр.
копното.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
.393 инчен 1 инч=2.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D0860
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
часовникот шарм
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Злато црна
Количина :
50 компјутери/многу
Големина:
18*22mm
Една тежина:
1.6 g
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози