.

.

Бесплатен Превозот, 20pcs Мешана Боја петокрака Ѕвезда Чаша Печатени Лебди Шарм Одговара За Lockets, Подароци

Бесплатен Превозот, 20pcs Мешана Боја петокрака Ѕвезда Чаша Печатени Лебди Шарм Одговара За Lockets, Подароци

DEN 288.00
DEN 335.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Количина : 20 PCS
Боја : Мешана Боја
Испорака Метод :
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е околу 20-60 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
5) Ако е потребно побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Враќање :
1) ако не се 100% се задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2) враќање на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации :
1) Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2) Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MDNEN
Материјал:
Стакло
Шарм Тип:
Круг
Метали Тип:
Стакло
Количина:
20pcs/многу
боја:
мешана боја

Слични предлози