.

.

Античкиот Сребро Бронза Камео 18x13mm Cabochon Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Шарм Pendant 10pcs T104

Античкиот Сребро Бронза Камео 18x13mm Cabochon Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Шарм Pendant 10pcs

DEN 139.20

Износ
Во продавницата.


Камео 18x13mm Cabochon Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Шарм Pendant
производ ID : T104
големина : се Вклопува 13*18mm (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm)
тежина : 1.2 g по парче
количина : ќе добиете 10 парчиња во листата цена
боја : Антички Бронза и Сребро (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/Фитинг монистра/подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци,Cabochon Поставување,Легура на База,Круг Послужавник, Алергија Слободни, Елипса Камео,рачно изработени Шарм
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
13*18mm
Шарм Тип:
Фах База
Се вклопува:
Одговара 13*18mm
Употреба:
рачно изработени шарм
Примена:
Фах База
боја:
Античкиот Бронза Тибетската Сребро.
DIY:
ѓердан pendant
Нови:
цинк легура шарм
накит наоди:
празно pendant
Продавачот:
круг шарм
база на послужавник:
круг лента
Име:
шарм pendant

Слични предлози