.

.

5pcs Накит Сјајна Циркон Кристално Срце Hamsa Шарм За Нараквица Правење промет на Големо Бакар Микро Отвори CZ Шарм Diy Bedeltjes

5pcs Накит Сјајна Циркон Кристално Срце Hamsa Шарм За Нараквица Правење промет на Големо Бакар Микро Отвори CZ Шарм Diy Bedeltjes

DEN 351.00
DEN 501.12
-30 %

Износ
Во продавницата.


Најновите Накит Сјајна Циркон Кристално Срце Hamsa Шарм За Нараквица Правење промет на Големо Бакар Микро Отвори CZ Шарм Diy Bedeltjes
Големина : 18*12mm
Тежина : 1.1 g
Дупка со дијаметар : 1.5 mm
Материјал : бакар+циркон+platinum/gold/розово злато позлатен
Нови Конектори
Шарм Конектори
Шарм Нараквици
Голем Шарм
1. Вашето мислење е многу важно за нас , ако сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5stars ,ние ќе го цениме тоа.
2. Не е важно кој вид на причина не сте ги задоволи.ние се извинуваме на вашиот искрено.Ве молиме контактирајте е и се даде шанса да им даде добро решение пред да ни даде негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
3. Можете да контактирате со оставање на порака во Aliexpress или Trade Manager. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни дена ,во рамките на 36hours на викенд .Ако имаме Кина Национален Празник одговор ќе биде одложен , се надевам, ќе може да се разбере.
4. Ви благодариме за вашето целосно разбирање и среќен шопинг.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
шарм за изработка на накит
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JUYA
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Hamsa
боја:
платина,розово злато,злато
Големина:
18*12mm
Материјал:
бакар,циркони
најновите накит:
срцето hamsa шарм
Микро отвори накит:
Чешка шарм
занаетите:
шарм за нараквица на одлуки
Diy bedeltjes:
трговија на големо шарм

Слични предлози