.

.

20PCS Кристал Хривнија рачно изработени модни Додатоци Легури на Метал Bowknot Шарм Pendant 10*14mm

20PCS Кристал Хривнија рачно изработени модни Додатоци Легури на Метал Bowknot Шарм Pendant 10*14mm

DEN 341.00
DEN 379.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


$0.38/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.35/парче
$0.33/парче
$0.33/парче
$0.32/парче
$0.32/парче
$0.36/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
shuyani
Број На Модел На:
092801
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
bowknot
боја:
Сребро, Злато
MOQ:
20pcs
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
10*14mm

Слични предлози