.

.

Freeshipping верски католичката rosary Свети Бенедикт keychain , од легиран keychain, keyring за промет на големо

Freeshipping верски католичката rosary Свети Бенедикт keychain , од легиран keychain, keyring за промет на големо

DEN 671.52

Износ
Во продавницата.

1.ИМЕ : БЕНЕДИКТ KEYRING
2 ВНИМАНИЕ;На два боја ќе испрати случајно по сте го купиле.

За производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Крстови
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
чи-q2q2q
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози