.

.

50PCS Кристал Кристал со Имитација Бисер Цвет Птица Шарм Накит Наоди се вклопуваат Хривнија Ѓердан рачно изработени Занаетчиски 17*21mm

50PCS Кристал Кристал со Имитација Бисер Цвет Птица Шарм Накит Наоди се вклопуваат Хривнија Ѓердан рачно изработени Занаетчиски

DEN 740.00
DEN 778.56
-5 %

Износ
Во продавницата.


Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1334089/search?origin=y&Search Text=letter+шарм
Материјал : Цинк Легура
1lot=50pcs
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
MOQ е 200pcs/стил за да започнете .
Сосема во ред ако достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL ,EMS, FEDEX ект за вас.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Број На Модел На:
MLSPC-001
Шарм Тип:
Круг
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози