.

.

Моден Рачно Изработени Гроздобер Хривнија Британски Стил Нерѓосувачки Челик Прибор За На Рака Вистинска Кожа Хривнија Панк Мажите Нараквици

Моден Рачно Изработени Гроздобер Хривнија Британски Стил Нерѓосувачки Челик Прибор За На Рака Вистинска Кожа Хривнија Панк Мажите

DEN 236.00
DEN 393.60
-40 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации
Име на производ
Вистинска Кожа Хривнија
Материјал
Нерѓосувачки Челик, Вистинска Кожа Големина 215 ММ
Тежина
36g/pc(приближно)
Пакување
Внатре : Opp Вреќа; надвор : картон
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Износ
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
30-60 работни дена
Кина Пост Воздух Mail
25-55 работни дена
>=$7
Сингапур Пост
20-45 работни дена
>=$35
EMS/ DHL/ UPS/ Федекс/ ТНТ
3-15 работни дена
>=$200
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BORASI
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Повод:
Годишнина, Забава , Панк, Ангажман, Свадба
Големина:
21.5 CM
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Нерѓосувачки Челик, Вистинска Кожа
применливи објекти:
Мажи
моден дизајн:
Најдобрите подароци
Должина:
21.5 CM

Слични предлози