.

.

30PCS Симпатична Снежните Планински Врв Нараквици Едноставен, Минималистички Природата Планински масив Врв Нараквици Париз Пејзаж Хривнија

30PCS Симпатична Снежните Планински Врв Нараквици Едноставен, Минималистички Природата Планински масив Врв Нараквици Париз Пејзаж

DEN 1454.00
DEN 1818.24
-20 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот : B020 Симпатична Снежните Планински Врв Нараквици Едноставен, Минималистички Природата Планински Масив Врв Нараквици Париз Пејзаж Хривнија

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
хривнија за жени
Функција:
Едноставна Шарм Хривнија

Слични предлози