.

.

Бренд Шарм Нараквици & Алки 925 sterling Silver Циркон Жените Домот Мода Свадба Партија Накит НОВИ Sl 163

Бренд Шарм Нараквици & Алки 925 sterling Silver Циркон Жените Домот Мода Свадба Партија Накит НОВИ Sl 163

DEN 201.12

Износ
Во продавницата.


Синџир должина:20cm
Материјал:925 sterling silver Пакување : Фланелен боксери накит кеси
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика за следење информации

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Поставување Тип:
Канал поставување
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
000620
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Функција:
убава

Слични предлози