.

.

Хривнија Мода Гроздобер Огледало Жаба Шарм Нараквици за Жени Мажи Накит љубов bijoux pulseira

Хривнија Мода Гроздобер Огледало Жаба Шарм Нараквици за Жени Мажи Накит љубов bijoux pulseira

DEN 129.00
DEN 143.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиумски
3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4.Пакет : opp кеси
5.Акции : во парк објект
6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.ПОМИНЕ ISO9001
8.Ги задоволи Европските стандарди
9.Бразлетна : 18.5 cm

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
B041
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Компатибилност:
ios
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
VC-LADY

Слични предлози