.

.

2017 Вистински Специјална Понуда Шарм Нараквици Мода Накит Шарм Јога Цвет Хривнија Mandala Персоналните Подарок За Жените Ht027

2017 Вистински Специјална Понуда Шарм Нараквици Мода Накит Шарм Јога Цвет Хривнија Mandala Персоналните Подарок За Жените Ht027

DEN 66.00
DEN 96.00
-31 %

Износ
Во продавницата.

Моден Накит шарм Јога Цвет Хривнија Mandala Накит персоналните подарок за жените HT027 Производ слики :
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )! Почитувани купувачот, Известување ве Молиме : -Превозот-Внимание ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. 1.Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). Цел имаат само следење на информации во Кина !!! 2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket : Со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). 3.цел >=$120, Бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Забелешка (Бесплатен превозот) : Ако го изберат бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

За производот

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Стакло
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
JWEIJIAO
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
About 5 cm(Extra Chain)
Хривнија Lenght:
Околу 16+5cm(се прошири синџир)
Тежина:
About 16 g
MOQ:
1 Парче
Стакло Големина :
15 mm Стаклена Купола Cabochon
шарм големина:
Околу 20 mm во Кол.
Повод:
ПартијаСвадбаДругите
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
метал позлатен:
Антички Сребрен/Бронза/Glod Позлатен

Слични предлози