.

.

сребро позлатен Бои Кристал Хривнија за Жени Bague Homme Pulseira Feminina Нараквици со Камења Продажба Bijouterie Anel

сребро позлатен Бои Кристал Хривнија за Жени Bague Homme Pulseira Feminina Нараквици со Камења Продажба Bijouterie Anel

DEN 195.00
DEN 383.52
-49 %

Износ
Во продавницата.


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

За производот

Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
No
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
11g
Должина:
17.5CM+4CM*0.4CM

Слични предлози