.

.

Гроздобер Сребрена Рака На Фауима Hamsa Плетенка Среќа Добро нишка на Хривнија Мешан Стил на Жените Шарм Хривнија Неколку НОВИ Накит

Гроздобер Сребрена Рака На Фауима Hamsa Плетенка Среќа Добро нишка на Хривнија Мешан Стил на Жените Шарм Хривнија Неколку НОВИ

DEN 208.00
DEN 253.92
-18 %

Износ
Во продавницата.


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛИ : најлон јаже Страна : 20cm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Функција:
Порака Потсетник
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Лице
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид

Слични предлози