.

.

10pcs Осум Двојно Тркалезна Форма Минималистички Жените Нараквици бесконечна Симбол Хривнија Накит Зголеми Златна Боја За Девојчиња Најдобрите Подароци

10pcs Осум Двојно Тркалезна Форма Минималистички Жените Нараквици бесконечна Симбол Хривнија Накит Зголеми Златна Боја За Девојчиња

DEN 591.00
DEN 672.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


10pcs Осум Двојно Тркалезна Форма Минималистички Жените Нараквици бесконечна Симбол Хривнија Накит Зголеми Златна Боја За Девојчиња Најдобрите Подароци

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
бесконечна хривнија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Компатибилност:
COLAR
Функција:
Нараквици & Алки

Слични предлози