.

.

2 ПАРЧИЊА/Set рачно изработени Mens Накит за Подарок Црна Лава Бела Природен Камен Монистра Парови Нараквици Еластична Тема Алки За Дечко

2 ПАРЧИЊА/Set рачно изработени Mens Накит за Подарок Црна Лава Бела Природен Камен Монистра Парови Нараквици Еластична Тема Алки

DEN 100.00
DEN 124.80
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Број На Модел На:
EY480
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
MEIBEADS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
yes
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
дизајн:
нов моден дизајн 2017 Стил
Пакет:
OPP вреќа
боја:
како Слика

Слични предлози